2Z7A0288

To nie różdżka, lecz mój aparat stał się czarodziejskim narzędziem pozwalającym na uchwycenie najpiękniejszych chwil z naszego życia. To za jego pomocą jestem zawsze tam, gdzie wiele osób przepełnionych emocjami nie zauważa czasu i jego ulotności. To właśnie ta magia sprawia, że z wielką radością towarzyszę parom młodym w ich dniu, w którym zmienia się wszystko. Natomiast będąc razem z nimi, ich dzień staje się mi na tyle bliski, że po raz kolejny przeobraża się w mój własny ślub. W mój czarodziejski ślub wypełniony niezwykłymi, niepowtarzalnymi, a przede wszystkim niezapomnianymi kadrami.

Ale reportaże ślubne to nie jedyna forma wyrażania siebie w fotografii. Jako matka małego Tymka, nauczyłam się nowego spojrzenia na dziecięcy świat przepełnionego wrażliwością i miłością. Tylko że ten świat zbyt szybko się przeobraża. Dlatego za pomocą aparatu pragnę zatrzymywać z niego jak najwięcej, by potem rodzice w każdej chwili mogli do niego powrócić przepełnieni radością wspomnień.

2Z7A0307

Sesja dziecięca, ciążowa, glamour, zdjęcia ślubne???…chyba nie ma dla mnie granic.

Hokus pokus….hmmmm nie działa. A może lepiej klik, klik?? …Brzmi od razu dużo lepiej!

Zapraszam wszystkich do swojego magicznego świata fotografii. Wspólnie możemy wyczarować coś naprawdę niezwykłego.

sandras_sluby@wp.pl Tel.: 665 82 20 08

 

 Mieszkam w Zbrosławicach( województwo Śląskie) i tutaj głównie pracuje, jednak nie ma dla mnie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wyjazd, także czy to na reportaż ślubny czy sesje rodzinną mogę dojechać gdzie tylko Wam się zamarzy

Różdżki nie posiadam, lecz staram się czarować.

BannerKraina2